Ücretsiz Chat Siteleri

Ücretsiz Chat Siteleri

     15-02-20     Genel     Ücretsiz Chat Siteleri     64 Defa Okundu

 

 

Devir değişiyor. İnsanlar artık alternatiflere yöneliyor. İşte bu alternatiflere en güzel cevap teknolojiden geliyor. Messenger, MSN gibi iletişim seçeneklerinin yanı sıra sohbet odaları ile gün geçtikçe gelişen ve değişen arkadaşlık ortamları arasında en popüler olanları sohbet ve tanışma sitelerdir. İnsanoğlu her zaman bir eş bulmak için yaşar. İnsanlığın doğasında bu vardır. Gelişen teknoloji de bu konunun her zaman en büyük yardımcısı olmuştur. Sadece insanlar değil tüm canlılar kendilerine eş ararlar. Ancak bu konuda en şanslı olan insanoğludur. Sohbet için, iletişim için, tanışmak ve kaynaşmak için bir sürü olanak vardır. Bu olanaklardan en kullanışlı olanı sohbet siteleridir. Ancak çoğu sohbet siteleri para istemektedir. Nasıl olduğunu bilmediğiniz birçok siteden yüksek meblağlarda para istenmektedir. Biz de sizler için bir filtre yaparak ücretsiz sohbet sitelerini derledik İşte sizler için düzenlediğimiz ücretsiz sohbet siteleri.

 

Sohbetodaları

 

Binlerce kişinin aktif olarak sohbet ettiği bu site, yalnızlığınız ve can sıkıntısının ilacıdır. Bu siteye girdiğinizde IRC üzerindeki sohbet odalarından isterseniz üye olarak isterseniz de üye olmadan ücretsiz sohbet edebilirsiniz ve yeni arkadaşlar bulabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bloglar ve haberler de sitede mevcuttur.

 

Zurna

 

Bilgisayar versiyonu olduğu gibi mobil uygulaması da olan ve Android, İOS uygulamaları da bulunan bu site, tam olarak gençlere hitap etmektedir. Bu site tam tamına 1998 den bu yana hizmet vermektedir. Chat odaları ve söyleşi yapmanız mümkün. Ayrıca stede aşk testi, zeka testi, ebeveynlik testi, kedi testi ile kendini tanı testi, tembellik testi, kalem misin silgi mi testi, kendini tanıma testi, IQ testi, hayatınızın filminde sizi kim canlandırmalı testi gibi birçok test de mevcuttur.

 

Mynet

 

Sohbet etmeyi seven birçok kişinin de iyi bildiği mynet sohbet sitesi, mobil uygulama olarak veya  bilgisayar üzerinden sohbet edebileceğiniz bir sohbet sitesidir. Ücretsiz olması da siteyi popüler yapma konusunda büyük etkendir. Sohbet odalarına girerek gönlünüzce sohbet edebilirsiniz. Siteye gün içinde 500 katılımcı gece ise 700 den fazla katılımcı sohbet odalarına girip sohbet etmektedir.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2020 -

AtaSohbet.Com

Tüm Hakları Saklıdır.