Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi

admin     28-02-20     Genel     Sohbet Sitesi     48 Defa Okundu

 

 

Sohbetin Yeni Yüzü

Zaman kavramının etkisini hızla gösterdiği be  su gibi  geçen  her anın teknolojik farkındalığa çok büyük bir katkısı olduğu yasantımıza bir gerçekliktir. Günümüz   iletişim  yoksunluğu ve toplumunlastırılan  ilgi alanlarına  seçenek  ve  kategorik internet  alanı sosyal mecralara zorlayan  sunumu ile  kullanıcıların  algısını ve  tercih  alanlarını geniş  alanda değiştirmiştir. Sohbet sitesi ve arkadaşlık   internet siteleri  bu kategorik seçiciliğin bir numaralı  adresidir.

  • Sohbet sitesi oluşumu itibariyle yazılımcı ve  site yöneticisi   organizetörlerinin üzerinde özenle durdukları ,dikkat ve aşamalı bir şekilde kullanıcılarına tanıtım  yaparak hizmetlerine davet  etmeyi   görev bilinci anlayışı ile   sosyal paylaşım sitelerinden,java destekli arkadaş ve  eş bulma sitelerinden,sohbet  içeriği,cinsel  konu    her türlü sosyal ve  teknolojik bütün alana reklam algısı   sayesinde  site tanıtım ve işlemlerini sürdürmektedir.

Sohbet Siteleri Alanları

  • Teknolojik ayrıcalık ve giderek artan ölçekte kullanıcıların sohbet sitesi kullanım  sayılarının artış göstermesi ; internet ortamında gelimini sürdüren site çeşitliliklerini ve türlerinin  değişimi konusunda  ciddi  bir   kanıt niteliği göstermektedir. Sohbert sitesi  geneli arkadaşlık ve cinsel konular üzerine yoğunlaşan  bilim içeriği ve  bilgi düzeyi paylaşım  sohbet  mecralarının neredeyse  yok olmaya yüz tutumuş  dijital  çağ  gerçekliği ile  kullanışların daha çok  dikkat etmesini öngören   dönem  tekno sohbet  kategorik hizmet alanlarındandır.
  • Sohbet alanlarının işlevselliği ve mobil sohbet alanlarının da ortaya çıkması ile birlikte  arkadaşlık ,eş arama,yetişkin sohbet,cinsellik ve eskort sitelerinin    sanal ortamda  yer alış serüveni ve aldığı yol ve yönteminde evrilmesine başka alanlara kaymasına  sebep olmuştur. Uzmanların yaptığı açıklamalar ve yaşam koçu  deneyimleri ışığında  akıllardan asla çıkarılmaması gereken  sohbet  adı altında yatan  süreçlerin  özenle kontrol altına alınması  gerektiği  gerçeğidir.

Psikolojik ve ruhsal olarak kullanıcıları  boşluğa ,depresyona ve sosyal hayattan koparmaya  bir adım daha yaklaştıran kötü içerikli  negatif duygu   iklimi yaratan bütün sohbet kanal ve arkadaşlık sitelerinden uzak  kalınması,gerektiğine şikayet edilemsi ,yasal çerçevesi korunmuş  sohbet sitelerie olan  yönelimin  artarak  çoğalan bir yeni dönem  teknoloji aygıtı sohbet içeriklerine katılımın dağlanması gerektiği  önemle  vurgulanan   toplumsal fayda ve rehabilite çalşması gerçekliğidir.

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2020 -

AtaSohbet.Com

Tüm Hakları Saklıdır.