Sohbet Chat

Sohbet Chat

admin     14-02-19     Genel, Sohbet Odaları     Sohbet Chat     110 Defa Okundu

Geçen akşam evde otururken öyle çok canım sıkıldı ki.. Televizyonda da hiç iyi bir program olmamasından dolayı, dedim bilgisayarı açıp biraz internette sörf yapayım.

 

Sonrasında nasıl oldu bilmiyorum ama karşıma sohbet siteleri çıktı. AtaSohbet isimli siteye tıkladım ve kendime bir nick belirledikten sonra giriş yaptım. Kanal içerisine giriş yaptıktan sonra hiç kimsenin beni tanımamasına nazaran gayet hoş bir şekilde karşıladılar. Hemen bir anda içlerinden biri olduğum hissi verdiklerinden dolayı sohbetlerine ortak oldum.

 

Gayet akıcı ve seviyeli edilen sohbet ile kısa zamanda bir kaç kişi ile tanışarak yeni dostluklar kurmaya adım attım. Bir süre sonra öğrendiğim üzere Sohbet ve Chat adı altında yayın yapan site içerisindeki kişiler genelde yurt dışındaki gurbetçi arkadaşlarımızmış. Vatan özlemi çeken bu kişiler yurt içindeki kişilerle sohbet ederek hem yeni arkadaşlıklar kurup, hem de bir nebze olsun özlem gideriyorlarmış. Bir yandanda Türkiye’nin çeşitli illerinden giriş yapan arkadaşlardan, bulundukları illerin gezilip görülecek yerleri hakkında bilgi alış verişi yaparak tatile geldiklerinde oraları ziyaret edebiliyorlarmış.

 

Öylesine girmiş olduğum bu sitede edilen sohbet bana öyle keyif vermişti ki daha sonra nasıl tekrar girebileceğimi sorduğumda yaşamımızın bir parçası olan android işlemcili cep telefonları sayesinde mobil sohbet ile girebileceğimide öğrendim. Bu olay daha çok hoşuma gitti ki artık her canım sıkıldığında istediğim yerden mobil chat ile keyifli bir şekilde chat yapabilecektim.

 

AtaSohbet.Com olarak aktif bir şekilde 7/24 muhabbet ortamı olan bu siteye bence herkes girmeli ve buradaki kişilerle tanışarak keyifli saatler geçirmeli diye düşünüyorum. Üstelik sunucu içerisine girmek ve gerek kanallarda gereksede dilediğiniz kişilerle özelde birebir yapılacak olan görüşmeler için herhangi bir üyelik ve ücret istenmemektedir. Bence sizlerde hiç vakit kaybetmeden bir an önce bu siteye giriş yapın.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (0 Yorum :/)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2020 -

AtaSohbet.Com

Tüm Hakları Saklıdır.