Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

     07-02-20     Genel     Mobil Sohbet     54 Defa Okundu

 

 

Çağımızın bize getirdiği teknolojinin faydalarından olan akıllı telefonlarımız vazgeçilmezimiz olmuşlardır. Akıllı telefonlar bizlerin haberleşme olanaklarımızı geliştirmiş ve anlık durumlarda bile kolay bilgi sahibi olabilmemizi sağlamaktadır. Akıllı telefonların kullanımı arttıkça daha ekonomikleşmiş duruma gelmiştir. İnternetin her ortamda ulaşılabilir ve kullanılabilir olması mobil sohbet uygulamalarına daha da kolay ulaşım sağlamaktadır.

İçeriklerine göre değişmekte olan mobil sohbet uygulamaları günden güne güncellenerek bizlere sunulmaktadır. Mobil sohbet uygulamaları hakkında bilgi aşağıda verilmektedir.

  • Tinder

En fazla tercih edilen arkadaşlık ve sohbet uygulamalarından birisi Tinder olmaktadır. Akıllı telefonlarımızın konum özelliğinden yararlanarak insanlara yakınlarında bu uygulamayı kullanmakta olan diğer kullanıcıları göstermektedir. Tinder mobil sohbet uygulaması birbirleri ile yakın çevrelerde bulunan insanların iletişimini sağlamaktadır. Kullanım şekli ise bu iki insanın birbirlerini beğenip eşleşmesi şeklinde başlamaktadır. Bu uygulama birbileri ile eşleşen kullanıcılara karşılıklı sohbet imkanı sunmaktadır.

  • OkCupid

Sadece ükemizde değil aynı zamanda dünyada da oldukça popüler bir uygulamalardan birisi de OkCupid uygulaması olmaktadır. Benzer şekilde eşleşme yöntemi ile kullanılmakta olan bu uygulamanın mesajlaşma kutusu sınırılıdır fakat birbirleri ile eşleşmiş olan kullanıcılar için sınırlama söz konusu olmamaktadır.

  • InstaMessage

Instagram kullanıcıları arasında popüler olan bir uygulamadır. Instagram uygulamasını kullananlar arasında yakın çevredekiler ile sohbet edebilme imkanı sağlamaktadır. Yani fotoğrafı paylaşan kişi ile sohbet edebilme imkanı sunmaktadır. InstaMessage uygulaması en çok tercih edilen bir diğer uygulama olmaktadır.

  • Banjo

Diğer uygulamalar ile benzer şekilde kullanıcılar arasında iletişim kurmak için telefonlarımızın GPS özelliğinden yararlanmakta olan bir uygulamadır. Konum bulma özelliğini kullanarak sizlerin diğer kullanıcılar ile iletişim halinde olmanıza olanak tanımaktadır.

  • Skout

Bu uygulama kullanıcılar arasında eşleşmeler gerçekleştiği halinde iletişime geçebileciğiniz bir diğer uygulama olmaktadır. Dilediğiniz taktirde fotoğraf paylaşımı özelliği de bulunmaktadır. Sohbet etmek istediğiniz kişinin özelliklerini de belirtebileceğiniz bir uygulama olan Skout kendi kişisel özelliklerinizi de uygulamaya girebilmektesinizdir.

  • Blendr

Kendi ilgi alanlarınızı ve özelliklerinizi uygulamaya girerek diğer kullanıcılar ile eşleşebilceğiniz bu uygulama da lokasyon hizmetlerinden de yararlanmaktadır. Sadece yakın çevre değil kendinize uzak bir sürü insan ile tanışabilme imkanı sunmaktadır.

  • Pure

Birbirlerine buluşma isteği gönderbilen kullanıcıların kullandıkları bir uygulamadır. Sizlere karşınızdaki görüşme talebinizi kabul ettiği taktirde görüşme imkanı sağlamaktadır.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2020 -

AtaSohbet.Com

Tüm Hakları Saklıdır.