Ankara Sohbet iLe Keyfili Zamanlar Geçirebilirsiniz

Ankara Sohbet iLe Keyfili Zamanlar Geçirebilirsiniz

admin     20-02-20     Genel     Ankara Sohbet iLe Keyfili Zamanlar Geçirebilirsiniz     56 Defa Okundu

 

 

Işıltılı parlak hayatların belki de en sorun kısmıdır güçlü görünmek. Neden sıkıntı olmasın,

  • Derdini kimseyle paylaşmak yok.
  • Üzülüp kahrolsan da belli etmemen gerekir.
  • Sorun yaşadığın konu her neyse kendi başına halletmen şart. Bu benzeri kurallar daha da uzar gider. Güçlü görünmek zorunda mıyız, değil miyiz o da başka bir konu aslında. Güçlü görünmek zorundayız dersek iletişim kuracağımız insan sayısı da az olmak zorunda. Neticede herkesle konuşmak mümkün değil, olamaz da. Her çeşit insan var siz onlara uygun musunuz ona bakmak lazım. Birinin kumaşı birine büyük gelebiliyor. Ankara sohbet tüm bu sorunları çözebilecek işlevsellikte. Ne kadar dik duruşlu olursanız olun. Burada arkadaşsız ve sohbetsiz kalmanız mümkün değil. Kafanıza göre biri muhakkak oralarda bir yerlerde.

Siz, Keyfiniz ve Dostlarınız

Güçlü görünme zarureti olmama daha rahat bir durum. Birilerine yaslanmanın verdiği o rahatlık paha biçilemz. Gücün sınırlarını toplum belirler. Ancak sizin sınırlarınızı sadece keyfiniz belirler. Yağmurda gönül rahatlığı ile yürümek, saatlerce korkmadan biriyle konuşabilmek büyük lüksler. Özellikle korkmadan biriyle konuşabilmek… Arkanı kollamadan, mimiklerini kasmadan konuşmak. Çok eğlenmek hatta öyleki gülmekten karın ağrısına girecek kadar çok konuşmak. Bunların hepsi Ankara sohbet ile zor olmayan şeyler. Gizlilik prensibine dikkat edildiğinden açık kapı olması imkansızdır. Bilgileriniz siz istemedğiniz sürecek yabancı kimselere servis edilmez. Ancak sizin sohbet ortamına dahil etmeniz gerekir.

Yol Ayrımında Seçim Tamamen Size Ait

Kısacası günün sonunda sırtınızdaki yükleri indirmek isteyeceksiniz. O yükler nasıl inecek? Koşulsuz şartsız güvendiğiniz birilerine derdinizi açarak. Dert açtığınız esnasında yargılanmayarak. İşlerin içinden çıkamadığınızda ve bunları paylaştığınızda bunu  esprisini de yapabildiğinizde. Atalarımız ne diyor, dertler ancak paylaşıldıkça azalır. Ya da günün sonunda eğlenme işini ikiye katlamak isteyeceksiniz. Onu da yine korkusuzca iletişim kurarak yapacaksınız. Sınırlarınızın esnekliğini ,başka birini o sınırlara dahil ederek, artırarak yapacaksınız. Ve tüm bunları Ankara sohbet ile yapacaksınız. Reel hayatta bu kadar seçeneği bulmak kabul etmek gerekirse zor. Ancak sohbet ortamı size bu seçeneğin en detaylısını sunacak, emin olun.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Chat Odaları

© Copyright 2020 -

AtaSohbet.Com

Tüm Hakları Saklıdır.