Son İletiler

Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
61
Genel Sohbet / Doğal Halı Yıkama
« Son İleti Gönderen: Celil 21 Haziran 2020, 21:08:23 »
Demetevler Halı Yıkama

Günümüzde evlerimizde ofislerimizde en çok kullanılan eşyalardan biri olan halılar, sürekli kullanımdan çok kir ve tozu içlerinde biriktirirler. Halıların düzenli olarak yıkama işleminden geçmesi gerekmektedir. Temiz halde bulunmayan halılar insan sağlığını tehlikeye atabilmektedir. Halılarınızın demetevler halı yıkama ile temizlenmesi sonrasında yeni gibi olacağından emin olabilirsiniz. Halı yıkama işlemi profesyoneller tarafından yapıldığında halınız üzerinde bulunan tüm bakteri ve mikroplardan arınmakta ve temiz hale gelmektedir.

Batıkent Halı Yıkama

Temizliğin başında halı yıkama gelir, halıların ise temizliği epey zordur. Halı yıkama hizmeti sunan batıkent halı yıkama firmasını tercih ederek en iyi halı temizlemeyi hizmetini alabilirsiniz. Doğal halı yıkama, temizlikte her zaman doğal bitkisel temizlik ürünleri kullanarak halı yıkamanın en iyisini sizlere sunar. Mis gibi kokan halılarınız ile misafirlerinizi etkileyeceksiniz.

Şentepe halı yıkama

Halılar öz veriyle yıkanmalı ve iyi bir temizlenme işleminden geçmelidirler. Evinizde iş yerinizde kendi imkanlarınızla yapacağınız halı yıkama her zaman iyi sonuç vermeyebilir, halı içlerinde toz ve bakteriler kalabilir. Halı yıkama için uzman kişileri tercih etmelisiniz. Bu temizlenme işlemleri yapılırken mutlaka son teknoloji halı yıkama araçları ve teknolojileri kullanmalıdır. En iyi halı yıkama hizmetini alabileceğiniz şentepe halı yıkama 'da her zaman halılarınız için son model makineler kullanılır. Ayrıca tüm bu işlemler en uygun halı yıkama fiyatından siz değerli müşterilere sunulur.
62
Genel Sohbet / Temizlik Şirketleri Seçimi Nasıl Olmalı?
« Son İleti Gönderen: Laplace 19 Haziran 2020, 18:03:41 »
Temizlik Şirketleri Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Temizlik şirketleri, hayatın her alanında evde, ofiste, işte restaurantlarda, otelde vb. yaşam alanını kapsayan birçok yerde ihtiyaç duyulan bir gereksinimdir. Vakit geçirdiğiniz bu tür yerlerin hijyen bakımından ve sağlık açısından gereklidir.

Özellikle hastalıklara karşı mücadelelerde temizliğin, hijyenin çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Beyza Temizlik Şirketi olarak bütün bu sayılan yerlerin hem hijyenik,hem de güvenli olarak işlemlerini yapılmaktadır.

Bu Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Özellikle ev ofislerde sıkça vakit geçirilmektedir. Bu yüzden bu yerlerin hijyen açısından iyi bir durumda olması gerekmektedir. Bunun İçin temizlik şirketi arar iken dikkat etmeniz gereken konular mevcuttur. Bunlar;

1) Güvenirlilik
Özellik evleriniz mahrem olduğundan dolayı güven burada ön plana çıkmaktadır.
Ofis temizliği ve diğer temizlik hizmetlerinde profesyonel olarak hizmet veren firmalardan yararlanabilirsiniz. Eğer kurumun bir web sitesi var ise ve bu web sitesindeki bilgiler çelişkili değilse güvenli bir kurum olacak değerlendiricidir.
Bir sorun yaşadığınızda muhatap olacak kişiler bulunması daha rahat olacaktır.

2) Profesyonel Hizmet Veren Kurumlar Terciniz Olsun
Eğer temizlik kurumlarının belgeleri tam ise ve çalıştırdıkları kişiler sigortalı ise profesyonel bir şirkettir. Ayrıca firmanın kullandığı temizlik malzemesinde önemlidir.
Çünkü her yüzey farklı bir şekilde temizlenmelidir. Yüzeyler farklılık gösterdiğinden deterjanlardan farklılık gösterir. Eğer şirket işinde uzman kadro ile çalışıyor ise profesyonel bir hizmet alıyorsunuzdur.

3) Kaliteli Mi ?
Ev temizliği ya da diğer temizlik işlemlerinde eğer firmalar ucuz bir malzeme kullanıyor ve bu ürünler ile temizlik yapıyorsa sizin için hem vakit kaybı hem de paranız boşa gitmiş olacaktır. Çünkü bu malzemeler ile yapılan temizlikler yeterince verim alınamayan ve hijyen sağlanmayan temizliktir.

4) Referanslar
Temizlik şirketleri için referanslar bir ölçüt birimidir. İyi bir referans kriterine sahip olan Beyza temizlik; işinde en iyi şartları taşımaktadır. Taşıdığı bu üstün özellikleri sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Beyza temizlik kapasitesi güvenilirliği ve idari koşulları ile temizlik konusunda oldukça profesyonel bir statü sahiptir. İşte bu konuda referans bilgileri oldukça önemlidir. Referansı yüksek olan firmalar daha fazla tercih edilmektedir.

İstanbul Temizlik Şirketleri
63
Genel Sohbet / Perde Modelleri Seçerken Dikkat Edilecek 8 Şey
« Son İleti Gönderen: Laplace 19 Haziran 2020, 12:19:52 »
Perde modelleri evin görünümü büyük ölçüde etkileyebilir. Yeni mobilyalar satın almak ya da pahalı değişiklikler yapmak yerine modern perde modelleri seçerek aradığınız estetik görünümü elde edebilirsiniz. Perde modelleri seçiminde perdenin sizin zevkinize ve odanızdaki eşyalara hitap etmesinin yanı sıra kullanışlı olması da oldukça önemlidir. Perde modelleri ve renk konusundaki kararınızı vermeden önce, perde satın alırken düşünmeniz gereken birkaç şey var.

Odaya Göre Perde Seçimi
Oturma odası perde modelleri içinden sıcak ve neşeli bir his uyandıran renkler seçmek önemlidir. Aynı zamanda, pencerelerden içeri yeterince ışık girmesine de izin vermelidirler.

Yatak odası perde modelleri içinden uyku ve rahatlama için elverişli ortam yaratan bir perde modeli seçmek önemlidir. Odayı uyku saatlerinde karanlık hale getirebilmek için, odanın daha küçük görünmesine neden olabilecek kadar koyu renkli perdeler
 tercih etmekten kaçınmalısınız.

Çocuk odası perde modelleri arasında parlak renkli ya da hareketli perdeler çocuksu bir atmosfer sağladığından daha çok tercih edilir.

Perdenin Amacı
Perde alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu ise odadaki amaçlarını bilmektir. Gizlenmek ve ışığı engellemek isteyen kişiler daha ağır perde modelleri satın almalıdır. Kadife perdeler veya karartma astarı olan perdeler bunun için gayet uygundur.

Astar
Perdelerinize bir astar eklemenizin, perdelik kumaşın odadaki mobilyalar ve ahşap zeminlerle birlikte korunması gibi bir takım avantajları vardır. Ayrıca hacim ve ağırlık ekleyerek perdenin daha dolgun ve zengin olmasını sağlarlar. Ancak perdenize astar eklemeniz perdeyi daha verimli hale getirerek, odayı yazın serin tutarken kışın ise sıcak tutar.

Yoğunluk
Bilmeniz gereken bir diğer önemli şey ise perde yoğunluğudur. İnce yoğunluğa sahip perde modelleri şeffaf olduklarından dolayı güneş ışığını etkili bir şekilde engelleyemezler. Gizlilik sağlamak için çok daha ağır bir perde ile birlikte kullanılırlar. Yoğunluğu az olan bir perde güneş ışığını engelleyemez ve odanın içini saklayamaz ancak daha yüksek yoğunlukta olan perde güneş ışığının sizi rahatsız etmesine izin vermez ve dışarıdan görünmenizi engeller. Stor perde modelleri ya da daha yoğun perdeler oturma odaları ve yatak odaları için idealdir.

Uygun Renk
Odanın genel tarzını tamamlayan bir renk seçmek önemlidir. Özellikle duvarların, halıların, yer döşemelerinin ve koltukların rengine uyum sağlamalıdır. Odada çok renkli duvarlar, yoğun desenli halılar ya da mobilyalar gibi başka bir odak noktası varsa, nötr tonlu perdeleri seçmek daha uygundur. Ancak oda beyaza veya nötr mobilyalarla kreme boyanmışsa, o zaman perdeler odaya hareket getirebilir.

Kumaş
Perde kumaşı, perde modelleri seçerken dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır çünkü kullanılan malzemenin perdelerin dayanıklılığı ve kullanımı konusunda büyük bir payı vardır.
Ayrıca, güneş ışığının zaman içinde kumaşların solmasına neden olacağını da göz önünde bulundurmalısınız. Çok fazla güneş ışığı alan bir oda için parlak renkli perde modelleri tercih etmeniz, bu renkler daha hızlı solduğundan yanlış bir karar olur. Nötr renkler diğer renklere kıyasla daha az solduğundan, çok fazla güneş ışığı alan odalarda nötr renkli perde modelleri tercih etmeniz daha doğru olur.

Ölçü
Perde asılacak pencere ve duvar müsait ise pencerenin kısa kenarlarından yaklaşık on beş santimetre duvara taşarak ölçü almalısınız. Zebra ve stor perde modelleri minimum 200 santimetre uzunluğunda üretildiği için ölçü alırken kornişten ya da tavandan pencerenin mermerine kadar ölçmelisiniz. Verdiğiniz perde ölçüleri 200 santimetreden kısa ise 200 santimetre olarak imal edilecektir. Açılır kanatlı pencere modelleri için genişlik ölçüsü alırken düşey kayıtları ortalayarak ölçmelisiniz.

Yalıtım

Perdelerin büyük bir avantajı da yalıtım özellikleridir. Özellikle sıcak yazlar ve soğuk kışların yaşandığı bölgelerde yıl boyunca sıcağı içeride veya  dışarıda tutmak için odayı yalıtmak önemlidir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, astarlı perdeler yalıtım konusunda mükemmeldir. Bu perdeler güneş ışığından gelen ısıyı yansıtarak evin yazın ısınmasını önlerken kışın da soğumasını önler. Aynı zamanda kısmi aydınlatma sağlarlar, böylece yoğun oda ışıklarıyla elektrik harcamanıza gerek kalmaz. Takılan perdeler, oda havasının pencere yüzeyinden ayrı tutulmasına yardımcı olarak güçlü bir yalıtkan görevi görür.
64
Genel Sohbet / Beylikdüzü Halı Yıkama: Evde Halı Nasıl Yıkanır?
« Son İleti Gönderen: Laplace 18 Haziran 2020, 12:44:49 »
Beylikdüzü Halı Yıkama olarak siz müşterilerimize güven, kaliteli hizmet verilmektedir. Verilen hizmetler siz değerli müşterileri memnun etmek için ilke edinilmiştir. Son teknolojiyi kullanarak halılarınız yıkanıyor ve en hijyenik şekilde teslim edilmektedir.

Uzman kadromuz ile işini iyi bilen çalışanlar sayesinde güven kazanılmaktadır. Halı yıkama sektöründe yıllardır tecrübeli olunduğundan müşterilere bu tecrübeleri hissettirmektedir. Her gün ekibi ve ekipmanları geliştirerek bu sektörde hizmet verilmektedir.

Evde Halı Yıkama Nasıl Olur?
Halılarınızı evde yıkamanız için bir ekipmana sahip olmalısınız. Öncelikle geniş bir balkon ya da bahçeye sahip olmanız gerekmektedir.

Sonra su temin edebileceğiniz bir hortum yada su kapları olmalıdır. Güçlü bir fırça ve halı yıkama köpüklerinden de yararlanabilirsiniz. Bütün ekipmanları hazırladıktan sonra halınızı düz zemine bahçenize yada balkonunuza serin sonra halınızı kaplarla yada hortumla ıslatın.

Daha sonra  halı yıkama şampuanınızı yada halı yıkama köpüğünüzü halının üzerine koyarak eliniz ile yada fırça yardımı ile dağıtın köpük yada şampuan 10 dakika şeklinde halılarınızın üzerinde bekleyin.

Bu halılarınızın yumuşamasına ve kirlerin daha kolay çıkmasına avantaj  sağlayacaktır. 10 dakika bekledikten sonra fırça yardımı ile halılarınızı iyice fırçalayın daha sonra halılarınızı durulayın ve asın.

Eğer lekeler çok inatçı bir leke ise halı leke şampuanlarınızı lekenin üzerinde daha çok bekletir.
Halı yıkama konusunda fikir sahibi değilseniz, ne yapacağınızı bilmiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerin yanındadır.

Beylikdüzü halı yıkama olarak firmayı arayabilir ve daha ayrıntılı bilgi alabilme şansına  sahip olabilirsiniz.

Beylikdüzü halı yıkama, halı temizliği konusunda oldukça profesyonel bir firmadır. Güvenli ve kaliteli hizmetleri bir arada sunmaktadır. Firma olarak; potansiyel hedefimiz sizlere en güzel hizmetleri bir arada sunmaktadır. Bu koşulda sizlere en iyi fiyat kalitesini de sunan firmamız; Beylikdüzü halı yıkama olarak faaliyetine devam etmektedir. Halı yıkama sektöründeki iddiamız ile modern standartlar kullanarak; sizlere en iyi fiyat modelini çıkarmaktayız. Firma olarak vizyonumuz; en iyi fiyat ve en iyi hizmet anlayışıdır. Halıların temizliği ve yıkanması konusunda profesyonel bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız; bizleri arayın.
65
Genel Sohbet / Bursa İnşaat
« Son İleti Gönderen: Laplace 18 Haziran 2020, 08:06:03 »
Kurulduğu günden bugüne yaptığı her işte güveni, kaliteyi ve memnuniyeti prensip edinen Meha İnşaat'ın odağında müşteri memnuniyeti vardır.

Bursa İnşaat sektöründe güven adreslerinden biri olan firma Bursa Mutfak Tadilat ve Bursa Banyo Tadilat alanlarında uygun fiyat politikası ve temiz işçiliği ile adından sıkça söz ettirmektedir. 

Referansları kuvvetli olması müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktadır. Temiz işçilik ve uygun fiyat garantisi her zaman tercih nedenlerinden biri olmuştur.
66
Genel Sohbet / Bursa Prodüksiyon
« Son İleti Gönderen: Laplace 18 Haziran 2020, 07:49:48 »
Prodüksiyon sektöründe hizmet veren Bursa Prodüksiyon kaliteli hizmetleri ile adından sıkça söz ettiriyor.

Bursa tanıtım filmi ve Bursa sosyal medya yönetimi alanlarında profesyonel hizmet anlayışı her zaman müşteri odaklı olmaları firmanın kalitesini ortaya çıkartıyor. Bursa'da dijital medya yönetimi yaptıkları sitelerde tüm hizmetlerini karşılayan firma bu sayede uygun fiyatları ile de müşteri odaklı olduklarını ortaya çıkartıyor.

Profesyonel ekibi ile hizmet veren Bursa Prodüksiyon firması markasına değer katmak isteyenlerin her zaman tercihi olacaktır. Klip çekimi, tanıtım filmi, 3 boyutlu çekim, sosyal medya yönetimi gibi alanlarda uzun yıllar hizmet verecek markalardan biridir.
67
Genel Sohbet / ilaç hekimi
« Son İleti Gönderen: Laplace 15 Haziran 2020, 13:29:23 »
ilaç hekimi olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için en doğru bilgileri en güncel şekilde sizlere sunmak için yoğun bir çaba harcıyoruz.

Dex forte nedir ve ne için kullanılır?, dicetel nedir ve ne için kullanılır gibi sorularınıza cevap arıyorsanız doğru adrestesiniz!

Bizi takip etmeyi unutmayın!

https://www.ilachekimi.com/
68
Genel Sohbet / youtube videosu indir
« Son İleti Gönderen: Laplace 15 Haziran 2020, 12:06:13 »
Sitemiz siz değerli ziyaretçilerimiz için özenle hazırlanmıştır.

youtube video indir, facebook vide indir, instagram video indir gibi işlemlerinizi sitemiz üzerinden tek tıkla yapabilirsiniz.

Sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!
69
Genel Sohbet / yemek tarifleri
« Son İleti Gönderen: Laplace 13 Haziran 2020, 05:23:22 »
Sitemiz siz değerli ziyaretçilerimize en doğru tarifleri ve püf noktaları paylaşmak için en doğru ekip ile 7/24 çalışmaktadır.

yemek tarifleri, pasta tarifi, kek tarifi gibi pek çok konuda sitemiz üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutmayın!
70
Genel Sohbet / csailesi
« Son İleti Gönderen: Laplace 12 Haziran 2020, 08:23:33 »
csailesi siz değerli ziyaretçilerimiz için en güvenli ve en doğru bilgiyi aktarmaya çalışmaktadır.

Oyun taktikleri, oyun haberleri, incelemeler gibi alanlarda çok detaylı bilgilerle sizlere doğru bilgiyi iletmeye çalışıyoruz.

csgo, pubg, espor kategorilerinde tüm güncel haberleri bulabilirsiniz!

Bizi takip etmeyi unutmayın!
Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10